Naše služby

Ať už se rozhodnete pro jekékoliv ošetření, vždy začneme stanovením tzn. kosmetické anamnézy - určím typ pokožky a problematiku všech partií. Následně doporučím vhodnou metodiku ošetření a odpovídající kosmetické přípravky. Velmi důležité je taktéž Vaše pohodlí při ošetření, proto Vám nabízíme příjemné a čistém prostředí.

Postup při základním ošetření pleti:

  • povrchové čištění - dle typu pleti použijieme např. čistící gel, pleťové mléko popř. vodu
  • změkčení pleti - pro možnost dokonalého pročistění
  • hloubkové čištění - ultrazvukové čištění nejhlubších pórů pleti
  • masáž - liftingová, relaxační... pro obličej a dekolt
  • maska - dle typu a potřeby pleti (zklidnění, vyživení, projasnění...)
  • sérum - zapracování specifického typu séra ultrazvukem
  • ochranný krém

Při ošetření může být provedena např. korekce tvaru a barvy obočí, popř. příprava na následný specializovaný zákrok.

Trvalá epilace

Epilace pomocí AFT technologie je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení, bolestného a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence - pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám. 
Sofistikovaná platforma SPA SHR pro estetickou dermatologii využívající technologii AFT™ (Advanced Fluorescence Technology). AFT™ představuje průlom v technologii kombinace pulsního světla a laseru tím, že konvertuje neužitečné UV světlo do optimálního spektra a umožňuje tak jeho využití pro širokou škálu aplikací. AFT™ efektivně využívá nízkou úroveň energie, která vede ke klinickému zlepšení stavu, minimalizaci nepohodlí pacienta a ochraně pokožky. AFT™ představuje novou generaci rozšířené technologie pulsního světla sloužící k bezbolestné trvalé epilaci, vypnutí a omlazení pokožky (odstranění pigmentových a cévních lézí) a léčbě akné.


Ultrazvukové ošetření pleti


Lifting a lymfodrenáž

Diamantová mikrodermabraze

Mikrojehličková mezoterapie

Vysoko-frekvenční jehla