O nás

Náš kosmetický salon se specializuje na trvalou a bezbolestnou epilace systémem Alma Lasers platforma Spa SHR. Tento systém jako jediný nabízí ošetření technologií In-motion (v pohybu), kdy nehrozí nebezpečí popálení a zjizvení pokožky, tak jako se může stát u jiných přístrojů.

 

V kosmetice využíváme moderní přístrojové techniky k ošetření či čištění pleti. Ultrazvuková špachtle dokonale hloubkově vyčistí Vaši pleť a zanechá ji jemnou a hladkou. Velmi oblíbenou metodou pro lifting (vypnutí pleti) a lymfodrenáž obličeje a dekoltu slouží vakupres. Účinná séra dle typu pleti a problematiky zapravujeme do pleti pomocí speciální ultrazvukové hlavice, která zároveň působí jako masáž hlubších struktur a posílení kolagenu a elastinu v pleti. K odstranění kožních výrustků, fibromků a hemangiomů používáme vysokofrekvenční jehlu.

 

Léčba akné, odstranění pigmentací a vrásek, omlazení pleti či zmírnění projevů stárnutí je s úspěchem léčena diamantovou mikrodermabrazí a chemickým peelingem s profesionálními lékařskými přípravky z oboru dermatologie Laboratoires Renophase.

 

V Salonu Estetiky se vám věnuje vždy profesionál s dlouhodobou praxí v dermatologii (ne jenom zaškolený personál). Přesvědčte se sami a neváhejte nás oslovit s jakýmkoliv problémem s Vaší pletí - u nás je vstupní konzultace zdarma a zcela nezávazná.

 

Najdete nás v Hovoranech u kostela čp. 383 a v Hodoníně na Národní třídě 15/383 u restaurace La Rivolta v prvním patře.

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.