Trvalá epilace

 
Odstranění ochlupení na těle i obličeji
V dnešní době je epilace nejpopulárnější a nejvíce rozšířenou procedurou v kosmetické dermatologii. Nejúčinnější variantou pro trvalou redukci a dlouhodobé odstranění ochlupení je epilace pomocí AFT technologie – zdokonalené technologie kombinací pulsního světla (IPL) a laseru . Epilaci je možno provést kdekoliv na těle i na obličeji. Ženy se nejčastěji snaží zbavit nežádoucího ochlupení v oblasti obličeje (oblast horního rtu a brady), třísel, podpaží, předloktí a nohou. Pro muže jsou navíc zajímavé oblasti krku, ramen, hrudníku a zad.

Epilace pomocí AFT technologie je ideálním řešením, jak se natrvalo zbavit nekonečných hodin holení, bolestného a nepohodlného vytrhávání chloupků strojkem nebo voskem. Zákrok je neinvazivní a po ošetření není potřeba žádná rekonvalescence - pacient se může hned po ošetření vrátit k běžným aktivitám. 

 

Platforma SPA SHR 
Je sofistikovaná platforma pro estetickou dermatologii využívající technologii AFT™ (Advanced Fluorescence Technology). AFT™ představuje průlom v technologii kombinace pulsního světla a laseru tím, že konvertuje neužitečné UV světlo do optimálního spektra a umožňuje tak jeho využití pro širokou škálu aplikací. AFT™ efektivně využívá nízkou úroveň energie, která vede ke klinickému zlepšení stavu, minimalizaci nepohodlí pacienta a ochraně pokožky. AFT™ představuje novou generaci rozšířené technologie pulsního světla sloužící k bezbolestné trvalé epilaci, vypnutí a omlazení pokožky (odstranění pigmentových a cévních lézí) a léčbě akné.

In-Motion“ (v pohybu): díky homogenní distribuci energie v průběhu pulsu probíhá aplikace plynulým pohybem po ošetřované oblasti, nikoli separovaným přikládáním hlavice; ošetření je díky této technologii pohodlnější a nehrozí nebezpečí popálení pokožky. 

 

Jak funguje AFT technologie?

AFT technologie pracuje s vlnovou délkou, která je nejefektivnější ze všech vlnových délek používaných pro trvalou epilaci. Technologie AFT využívá sérii rychle se opakujících pulsů s nízkou hustotou energie. Paprsek proniká bezbolestně do kůže a zasahuje pigment (melanin) ve folikulu chloupku a jeho cibulku. Folikul chloupku absorbuje dodanou energii, čímž dojde k jeho zahřátí. Po zahřátí nad bod tepelné destrukce (43—45°C) dojde ke zničení folikulu chloupku a zamezení vzniku chloupku nového. Výsledek: trvalé odstranění ochlupení bez potřeby rekonvalescence

                

Je ošetření bolestivé?

Ošetření je bezbolestné. Hlavice přístroje obsahuje kontaktní chlazení kůže, které umožňuje dodat do chloupků více energie a efektivněji a bezbolestně je tak odstranit.

Je zákrok bezpečný?

Parametry přístroje pracujícího s AFT technologií jsou speciálně navrženy tak, aby odpovídaly Vašemu typu kůže a typu chloupku a zajišťují tak výjimečně přesné a jemné ošetření. Ihned po ošetření se může na ošetřené oblasti objevit mírné začervenání, jako při spálení od slunce, které však během jednoho dne vymizí.

Jak dlouho ošetření trvá?

Hlavice přístroje je díky technice ošetření v pohybu, tedy plynulým pohybem po ošetřované oblasti a nikoliv separovaným přikládáním hlavice, schopna pokrýt relativně velké oblasti velkou rychlostí. Celková doba ošetření závisí na velikosti ošetřované plochy. Oblast nad horním rtem a podpaží zabere pouze několik minut, nohy mohou vyžadovat až hodinu.

Kolik ošetření je potřeba?

Všechny chloupky prochází klidovým a růstovým stádiem. Ošetření zasáhne pouze folikuly, které aktivně produkují chloupky v období ošetření. V tomto stavu (růstové stádium) se jich nachází v každé lokalitě na těle určité množství (15 – 40%). Zbývající folikuly musí nejdříve dosáhnout růstové fáze a potom mohou být teprve efektivně odstraněny. Z toho důvodu musí být ošetření opakováno, dokud všechny folikuly chloupků neprojdou růstovou fází. Vždy podle lokality je zapotřebí postoupit 4 - 6 ošetření (vzácně i více). Mezi jednotlivými ošetřeními následuje pauza obvykle 4 - 8 týdnů v závislosti na lokalitě. Tento postup nemá nic společného s technologií AFT. Důvodem je fyziologie růstu chloupků.

Je ošetření účinné?

Díky unikátním technickým parametrům a chladícímu mechanizmu mohou být efektivně a bezbolestně ošetřeny všechny typy kůže, většina typů chloupků a různá místa na těle. Po absolvování několika, pro výsledný efekt nutných ošetření, jsou chloupky trvale odstraněny, protože byly zničeny kmenové buňky kořínků, z nichž už nemohou vyrůstat žádné chloupky. Z důvodu hormonálních změn (těhotenství, menopauza, hormonální porucha) v organismu během života se může stát, že u někoho chloupky opět narostou. Jedná se většinou jen o jednu generaci chloupků ve velmi malém množství. To vyřeší ve většině případů jedno ošetření. Pokud zákazník i po šestém ošetření stále pozoruje růst chloupků a je zoufalý, že finančně náročné ošetření u něj bylo neúčinné, je nutné nastavení individuálního řešení pro zajištění spokojenosti každého zákazníka.

  

Naším prioritním cílem je spokojenost každého zákazníka, proto se neváhejte na nás obrátit s jakýmkoliv problémem.

Výhody ošetření pomocí AFT technologie

Technologie AFT je vysoce efektivním řešením pro trvalou epilaci. Ochlupení je odstraněno bez vzniku zarudnutí a při minimalizaci rizika vzniku jizev a pigmentových skvrn. Technologie AFT nahrazuje nepříjemné a dlouhotrvající metody odstraňování ochlupení, jako je například epilace elektrickou jehlou, která je velmi bolestivá a trvá až několik let. Holení žiletkou, které vydrží pouze několik dní nebo vytrhávání pinzetou, které není praktické pro velké oblasti. Depilace voskem je bolestivá a může vyvolat alergickou reakci. Epilace pomocí technologie AFT poskytuje ideální volbu pro ženy i muže hledající rychlou, efektivní a permanentní redukci ochlupení.